NOVINKY

arr3Doručování zásilek do Vánoc Doručení vašich zásilek do pátku 21.12.2018 garantujeme, pokud objednáte zboží do úterý 18.12.2018... arr3Spuštěny nové stránkyVážení zákazníci, spustili jsme pro vás nové rozhraní stránek, aby pro Vás byly informace...

Pro firmy » Čokoláda pro kavárny, obchody
Čokoláda pro obchody, kavárny

 

Rádi byste měli kvalitní horkou čokoládu v nabídce Vaší kavárny? Nebo kvalitní a hezkou čokoládu v nabídce Vašeho obchodu? Napište nám (info@cokoladalyra.cz), zašleme Vám katalog a rádi se s Vámi domluvíme na podmínkách spolupráce.

 

Pro zmrzlináře

Měli byste zájem dělat čokoládovou zmrzlinu z kvalitního kakaového prášku Casa Luker? Nebo byste rádi využili kvalitní čokoládu jako surovinu pro výrobu zmrzlin? Nebo byste rádi studenou pochoutku sypali drcenými kakaovými boby v hořké čokoládě? Obraťte se na nás, rádi Vám zašleme kompletní nabídku surovin pro výrobu kvalitnách čokoládových zmrzlin.

 

Pro květinářství

Pokud byste rádi rozšířili Váš sortiment o hezký doplněk ke květinám, ozvěte se nám. Čokolády Lyra nejen skvěle vypadají (a dají se využít i jako součást dárkového balení), ale i skvěle chutnají. Kombinace krásné květiny a skvělé hořké nebo mléčné čokolády jistě potěší nejednoho obdarovaného nebo obdarovanou.

 

Pro kavárny

Lidé se často ptají po kvalitní horké čokoládě a tu vám můžeme nabídnout. Naše řada horkých čokolád v gastro baleních je určena pro provoz v kavárnách či dalších zařízeních. Čokoládu doporučujeme připravovat v pěniči mléka, který dokáže vytvořit správnou teplotu a čokoládu v podstatě vytvoří za vás (stroj Vám rádi za výhodných podmínek dodáme). Horká čokoláda je tak připravena pouze z mléka a opravdové čokolády, což zákazníci vždy ocení. Případně vás rádi uvítáme v naší provozovně, kde vám rádi nabídneme po předešlé domluvě degustaci a ukázku přípravy čokolády.