ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 279 Kč
skladem

NOVINKY

arr3Spuštěny nové stránkyVážení zákazníci, spustili jsme pro vás nové rozhraní stránek, aby pro Vás byly informace...

» Čokoláda pro kavárny, obchody
Čokoláda pro obchody, kavárny

 

Rádi byste měli kvalitní horkou čokoládu v nabídce Vaší kavárny? Nebo kvalitní a hezkou čokoládu v nabídce Vašeho obchodu? Napište nám (info@cokoladalyra.cz), zašleme Vám katalog a rádi se s Vámi domluvíme na podmínkách spolupráce.

 

Pro zmrzlináře

Měli byste zájem dělat čokoládovou zmrzlinu z kvalitního kakaového prášku Casa Luker? Nebo byste rádi využili kvalitní čokoládu jako surovinu pro výrobu zmrzlin? Nebo byste rádi studenou pochoutku sypali drcenými kakaovými boby v hořké čokoládě? Obraťte se na nás, rádi Vám zašleme kompletní nabídku surovin pro výrobu kvalitnách čokoládových zmrzlin.

 

Pro květinářství

Pokud byste rádi rozšířili Váš sortiment o hezký doplněk ke květinám, ozvěte se nám. Čokolády Lyra nejen skvěle vypadají (a dají se využít i jako součást dárkového balení), ale i skvěle chutnají. Kombinace krásné květiny a skvělé hořké nebo mléčné čokolády jistě potěší nejednoho obdarovaného nebo obdarovanou.

 

Pro kavárny

Lidé se často ptají po kvalitní horké čokoládě a tu vám můžeme nabídnout. Naše řada horkých čokolád v gastro baleních je určena pro provoz v kavárnách či dalších zařízeních. Čokoládu doporučujeme připravovat v pěniči mléka, který dokáže vytvořit správnou teplotu a čokoládu v podstatě vytvoří za vás (stroj Vám rádi za výhodných podmínek dodáme). Horká čokoláda je tak připravena pouze z mléka a opravdové čokolády, což zákazníci vždy ocení. Případně vás rádi uvítáme v naší provozovně, kde vám rádi nabídneme po předešlé domluvě degustaci a ukázku přípravy čokolády.