Velkoobchod

Distribuce ČR - čokoláda pro obchody, kavárny...

Rádi byste měli kvalitní horkou čokoládu v nabídce Vaší kavárny? Nebo kvalitní a hezkou čokoládu v nabídce Vašeho obchodu? Napište nám (info@cokoladalyra.cz), zašleme Vám katalog a rádi se s Vámi domluvíme na podmínkách spolupráce.

Obchody

Nabízíme široké spektrum čokolád, které si najdou své místo v mnoha různých obchodech. Najdete u nás čokolády BIO, veganské, dárkové, plněné, odrůdové, apod. Prohlédněte si kompletní nabídku na našem e-shopu nebo nám napište. Rádi s Vámi vytvoříme spolupráci!

Bezobalové obchod

Cokoladalyra.cz-boby

Po Praze rozvážíme a mimo Prahu zasíláme. Pokud byste rádi doplnili své portfolio o kolumbijské čokolády Casa Luker (od netradiční bílé slazené panelou až po kakaovou hmotu), kakaové boby či nealkalizovaný kakaový prášek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zašleme kpletní nabídku!

Zmrzlináři

Zmrzlina Lyra surovinyMěli byste zájem dělat čokoládovou zmrzlinu z nealkalizovaného kakaového prášku Casa Luker? Nebo byste rádi využili jednu z nejkvalitnějších čokolád jako surovinu pro výrobu zmrzlin?  Obraťte se na nás, rádi Vám zašleme kompletní nabídku surovin pro výrobu skvělých čokoládových zmrzlin.

Květinářství

Premium A4

Pokud byste rádi rozšířili Váš sortiment o hezký doplněk ke květinám, ozvěte se nám. Čokolády Lyra nejen skvěle vypadají (a dají se využít i jako součást dárkového balení), ale i skvěle chutnají. Kombinace krásné květiny a dobré hořké nebo mléčné čokolády jistě potěší nejednoho obdarovaného nebo obdarovanou.

 

Kavárny

Horká čokoláda Lyra

Lidé se často ptají po kvalitní horké čokoládě a tu vám můžeme nabídnout. Naše řada horkých čokolád v gastro baleních je určena pro provoz v kavárnách či dalších zařízeních. Čokoládu doporučujeme připravovat v pěniči mléka, který dokáže vytvořit správnou teplotu a čokoládu v podstatě vytvoří za vás (stroj Vám rádi za výhodných podmínek dodáme). Horká čokoláda je tak připravena pouze z mléka a opravdové čokolády, což zákazníci vždy ocení. Případně vás rádi uvítáme v naší provozovně, kde vám rádi nabídneme po předešlé domluvě degustaci a ukázku přípravy čokolády.